O mnie

Witam serdecznie! 

Mój blog prowadzę z prostego powodu; uwielbiam zdrowo jeść i zdrowo żyć. Od dawna interesuję się pozytywnym myśleniem, zdrowym odżywianiem, medycyną naturalną, ziołolecznictwem, rozwojem duchowym. Na moim blogu znajdziesz najciekawsze rzeczy związane ze zdrowym życiem, odżywianiem, odchudzaniem i medycyną naturalną. Poznasz zioła, przyprawy, owoce, warzywa, przepisy na zdrowie i dobre samopoczucie.

Pamiętaj, że artykuły tu zamieszczone mają wyłącznie charakter informacyjny i nie są poradami medycznymi. Jeśli cierpisz na jakąś chorobę – nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem!

Zapraszam serdecznie do czytania i komentowania. 

Pozdrawiam, Grażyna

———– ******** ———

Wydawca na wstępie zastrzega, że ten blog nie jest przewodnikiem medycznym ani podręcznikiem samoleczenia – prezentowane treści mają charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. Opisywane metody mogą jedynie wspomagać leczenie zalecane przez specjalistę ale nigdy go nie zastąpią. Osoby poważnie chore powinny zawsze zasięgać porady lekarza!!! Wszelkie informacje na tematy prezentowane w niniejszej witrynie odzwierciedlają jedynie wiedzę i poglądy autorów, a więc w żadnym stopniu NIE stanowią fachowej porady lekarskiej, lub innego stosownego specjalisty.
Twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.